Czym jest Tadalafil

Tadalafil jest najnowszym środkiem w walce przeciwko dysfunkcji erekcji.  Tadalafil blokuje  pewien enzym , co sprawia, że do męskich ciał dostaje się więcej krwi i dzięki temu można łatwiej osiągnąć erekcję. Już pojedyncza dawka w ilości 10-20mg daje w ciągu 15-30minut żądany wynik. Poza tym Tadalafil działa również dłużej niż popularny Sildenafil, który zdobył światową sławę pod nazwa Viagra. Badania naukowe potwierdzają działanie Tadalafilu przez przynajmniej 24 godziny. W praktyce stwierdzono okres działania do trzech dni.

Inne działanie leku Tadalafil

Oprócz swojej zdolności dostarczania krwi do penisa Tadalafil wspomaga dopływ krwi do muskulatury. Dla kulturystów oznacza to zwiększony transport substancji odżywczych do mięśni. Kto już stosował Tadalafil, ten potwierdzi, ze substancja ta utrzymuje dopływ krwi do mięśni dłużej po zażyciu niż normalnie. Kulturyści startujący w zawodach mogą stosować Tadalafil w dniu mistrzostw, aby poprawić unaczynienie mięśni.

Impotencja, czym jest i jak ją rozpoznać

Prawie 50% mężczyzn między 40 a 70 rokiem życia cierpi na zaburzenia sprawności seksualnej. Mężczyźni traktują impotencję jako „stratę męskości  męskości” i  często rezygnują z aktywności seksualnej, ponieważ mają poczucie mniejszej wartości, bojąc się ośmieszenia czy odrzucenia ze strony partnerki. Nowe metody leczenia impotencji nie tylko umożliwiają normalne życie seksualne, ale wpływają na samoocenę.

Impotencja znana jest także pod nazwą niemocy płciowej i została zaklasyfikowana jako  najczęstsza dysfunkcja seksualna występującą u mężczyzn. Lekarze twierdzą że trudności z erekcją ma ok. 2.6 miliona polskich  mężczyzn i niestety  ok. 7-10% z nich decyduje się na leczenie, reszta się wstydzi śmieszności, ponieważ nadal Impotencję błędnie uważa się za dolegliwość osób starszych. Na szczęście dla osób dotkniętych niemocą płciową perspektywy są bardzo obiecujące. Medycyna oraz terapia są w stanie zdziałać cuda. Impotencja definiowana jest także  jako dysfunkcja seksualna występująca u mężczyzn, objawiająca się brakiem erekcji lub ejakulacji mimo silnego podniecenia, stymulacji i satysfakcjonującej gry wstępnej i coraz częściej  dotyka osoby młodsze.

Tadalafil  a efekty uboczne

Jak w przypadku wszystkich leków na receptę,  Tadalafil może oddziaływać w inny sposób na różne osoby. Najczęstszym odnotowanym efektem ubocznym zawroty głowy, niestrawność, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, zaburzenia wzroku takie jak, zmniejszenie ostrości widzenia, niewyraźne widzenie lub widzenie z kolorową poświatą

Jak zakupić leki na naszej stronie

W celu zakupienia Tadalafilu przez Internet konieczna będzie recepta. Przez nasz serwis można uzyskać receptę wypisaną przez lekarza, ponieważ  zapewniamy darmową konsultację lekarską przy każdym zamówieniu. Lekarz  uzyska podstawowe informacje na temat historii medycznej, a proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut. Jeżeli lekarz oceni, że lek może być bezpiecznie zażywany przez danego pacjenta wypisze receptę, a apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.