Kup Sildenafil na receptę online

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Czym jest?

U osób ze wskazaniem lekarskim sildenafil umożliwia osiągnięcie trwałego wzwodu oraz utrzymanie  erekcji , co  umożliwia  satysfakcjonujące odbycie stosunku płciowego. Wzwód nie pojawia się automatycznie po zażyciu leku, lecz erekcja wymaga zwykłej stymulacji seksualnej, co jest wielką jego zaletą. Składnik aktywny leku stymuluje przepływ krwi w prąciu, umożliwiając łatwe osiągnięcie i utrzymanie erekcji podczas seksualnych stymulacji :

    • lek na impotencję o klinicznie udowodnionej skuteczności
  • Działa w kilka godzin po zażyciu i utrzymuje się  aż do pięciu godzin

 Jak działa?

sildenafil-dzialanie

Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.  Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.  W celu skutecznego działania leku Sildenafil Actavis niezbędna jest stymulacja seksualna. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. GMP rozpada się w organizmie pod wpływem innego enzymu. Jeżeli jest go zbyt dużo, enzym ten może hamować napływ krwi do prącia i nawet pomimo odczuwania podniecenia seksualnego, prącie pozostaje zwiotczałe. Sildendafil wstrzymuje proces rozbijania GMP i utrzymuje naczynia krwionośne w rozszerzonym stanie, umożliwiając zwiększony napływ krwi do penisa. W rezultacie erekcja jest silniejsza i może być utrzymana znacznie dłużej.  

Sildenafil a skutki uboczne:

Bardzo częste efekty uboczne to bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Są one jednak lekkie i dość szybko ustępują. Niezbyt często może pojawić się senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, inne zaburzenia oka, szum w uszach, zaburzenia rytmu serca, wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. W trakcie konsultacji online należy poinformować lekarza o wszystkich przebytych chorobach i przyjmowanych lekach. To pozwoli ocenić lekarzowi przeciwwskazania.

Jak zakupić leki na naszej stronie?

W celu zakupienia leku rozwiązującego problemy z impotencją przez Internet konieczna będzie recepta. Przez nasz serwis można uzyskać receptę wypisaną przez lekarza, ponieważ  zapewniamy darmową konsultację lekarską przy każdym zamówieniu. Lekarz  uzyska podstawowe informacje na temat historii medycznej, a proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut. Jeżeli lekarz oceni, że lek może być bezpiecznie zażywany przez danego pacjenta wypisze receptę, a apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Sildenafil – cena w naszej aptece.