Kup Priligy na receptę online

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

 

Priligy, to lek zawierający dapoksetynę który pomaga przedłużyć stosunek poprawiając jakość życia seksualnego. Priligy pomaga mężczyznom dotkniętym przedwczesnym wytryskiem opóźnić wytrysk o 200% – 300%, przy minimalnym ryzyku wystąpienia efektów ubocznych. Priligy Jest jedynym na świecie lekiem stworzonym  wyłącznie do zwalczania przedwczesnego wytrysku.

    • Działa już w ciągu 30 minut i utrzymuje się aż do 4 godzin
  • Przedłuża stosunek o średnio 200% – 300%
  • Jest dobrze tolerowany przez organizm, jego stosowanie niesie ze niskie ryzyko skutków ubocznych
  • Dostępny jest w dawkach 30mg i 60mg

Przedwczesny wytrysk jest powszechną przypadłością dotykającą prawie co trzeciego mężczyznę na całym świecie. Na rynku dostępnych jest wciąż  niewiele leków wspierających mężczyzn, którzy mają problemy, z opóźnianiem szczytowania. Dapoksetyna jest jedynym lekiem na receptę na problemy z przedwczesnym wytryskiem, posiadającą klinicznie udowodnioną skuteczność przedłużania stosunku. Środek pozwala na znaczne wydłużenie czasu przed szczytowaniem  już po zażyciu zaledwie jednej tabletki.

Jak działa Priligy

Ejakulacja jest odruchem, i o tym czy wystąpi lub nie decyduje informacja wysyłana z mózgu przez układ nerwowy w formie impulsu. Neuroprzekaźnikiem jest substancja zwana serotoniną, za pomocą której komórki przekazują sobie impulsy. Jeżeli absorpcja serotoniny następuje zbyt szybko, łańcuch komunikacji zostaje przerwany i to zwykle prowadzi do takich problemów jak depresja, czy właśnie przedwczesna ejakulacja. Priligy  jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, co w praktyce oznacza, że zwalnia on absorpcję serotoniny, co usprawnia komunikację między komórkami. Umożliwia to zyskanie większej kontroli nad impulsami powodującymi ejakulację.

Co to jest przedwczesny wytrysk

opakowanie PriligyPrzedwczesny wytrysk może powodować utratę pewności siebie podczas zbliżeń intymnych, zarówno osoby cierpiącej na tą przypadłość jak i partnera, prowadzi to do silnego dyskomfortu i niechęci do ponownych zbliżeń a frustracja seksualna może prowadzić nawet do impotencji. Stan ten może być skutecznie leczony za pomocą środków na przedłużenie stosunku, takich jak Priligy. Dapoksetyna nie rozwiąże problemu permanentnie, jednak skutecznie opóźni wytrysk i wydłuży stosunek za każdym razem, gdy jest zażywany. Warto udać się z tym problemem do lekarza, ewentualnie do seksuologa, czasem sama farmakologia nie wystarczy.

Jak zakupić leki na naszej stronie tabletki Priligy

W celu zakupienia leku rozwiązującego problem z przedwczesnym wytryskiem przez Internet konieczna będzie recepta. Przez nasz serwis można uzyskać receptę wypisaną przez lekarza, ponieważ  zapewniamy darmową konsultację lekarską przy każdym zamówieniu. Lekarz  uzyska podstawowe informacje na temat historii medycznej, a proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut. Jeżeli lekarz oceni, że lek może być bezpiecznie zażywany przez danego pacjenta wypisze receptę, a apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Ulotka Priligy:

priligy_ulotka

Cena Priligy: