Kamagra

W ostatnich latach  pojawił się generyk Viagry, lek o nazwie Kamagra. Ten sam główny składnik sildenafil sprawia, że Kamagra jest tak samo skuteczna jak Viagra. Różnica polega na tym, że zastosowany zostały inne składniki wypełniające, dzięki czemu udało się obniżyć cenę Kamagry, nic nie tracąc z jakości. Kamagra jest tańsza a jej działanie gwarantowane.

Składnik aktywny Kamagry to sildenafil citrate, który stymuluje przepływ krwi w prąciu, umożliwiając łatwe osiągnięcie i utrzymanie erekcji podczas seksualnych stymulacji

  • Pierwszy lek na impotencję o klinicznie udowodnionej skuteczności
  • Działa już 30 minut po zażyciu i utrzymuje się  aż do pięciu godzin
  • Zawiera składnik aktywny sildenafil citrate

 Jak rozpoznać impotencję

Definicja impotencji jest bardzo prosta, polega ona na niemożności osiągnięcia i utrzymania erekcji potrzebnej do uzyskania pełnej satysfakcji podczas stosunku płciowego. W praktyce oznacza to, że podczas pobudzenia seksualnego mężczyzna nie osiąga wzwodu, albo nie jest w stanie go utrzymać podczas stosunku. Oczywiście jeżeli problem zdarzy się raz, albo kilka razy nie od razu oznacza to impotencję, natomiast jeżeli sytuacja  często się powtarza jest to niewątpliwie znak , że należy zasięgnąć porady lekarza lub poszukać pomocy przy wykorzystaniu leków takich jak tabletki na potencję.
Za osiągnięcie erekcji odpowiedzialny jest zachodzący w organizmie  proces, który nietrudno  jest zakłócić. Prącie zbudowane jest  z dwóch równoległych ciał jamistych u których podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do poszerzenia się ścian, co umożliwia napływ większej ilości krwi. Gdy krew wypełni ciała jamiste wówczas następuje wzwód.

Jak działa

Cykliczny GMP rozpada się w organizmie pod wpływem innego enzymu. Jeżeli jest go zbyt dużo, enzym ten może hamować napływ krwi do prącia i nawet pomimo odczuwania podniecenia seksualnego, prącie pozostaje zwiotczałe. Kamagra wstrzymuje proces rozbijania GMP i utrzymuje naczynia krwionośne w rozszerzonym stanie, umożliwiając zwiększony napływ krwi do penisa. W rezultacie erekcja jest silniejsza i może być utrzymana znacznie dłużej.

efekty uboczne

Jak w przypadku wszystkich leków na receptę, Kamagra może oddziaływać w inny sposób na różne osoby. Najczęstszym odnotowanym efektem ubocznym zawroty głowy, niestrawność, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, zaburzenia wzroku takie jak, zmniejszenie ostrości widzenia, niewyraźne widzenie lub widzenie z kolorową poświatą

Jak zakupić leki na naszej stronie

W celu zakupienia leku rozwiązującego problemy z impotencją przez Internet konieczna będzie recepta. Przez nasz serwis można uzyskać receptę wypisaną przez lekarza, ponieważ  zapewniamy darmową konsultację lekarską przy każdym zamówieniu. Lekarz  uzyska podstawowe informacje na temat historii medycznej, a proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut. Jeżeli lekarz oceni, że lek może być bezpiecznie zażywany przez danego pacjenta wypisze receptę, a apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.